جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

اعتراف می کنم

  اعتراف می کنم که خسته هستم ، نه از آنچه که متداول است ، نه از کار سخت و طاقت فرسا .

  خسته هستم از نادیده گرفته شدن های همیشگی که به آنها گویی باید عادت می کردم.

  خسته هستم از دوستانی که باد از هر سمتی بوزد به همان سمت گرایش دارند.

  اعتراف می کنم که به خیلی ها دوست دارم بگویم خفه شو عزیزم ، این بار اگر رفتی بعد از این دیگه اسمی از من نیاور .

  اعتراف می کنم  حس یک ورشکسته عاطفی را دارم ، حس میکنم تمام سرمایه گذاری هایم با شکست مواجه شده اند و اگر بگویید که شما برای ثوابش موش می گرفتید خوب می خندم  به شما ، همه ما در دوستی هایمان به دنبال بازخورد هستیم.

   نمی دانم آیا تا به حال این حس برای شما پیش آمده است ، زمانی که فکر کنید برای هیچکس ارزشی ندارید، و حس کنید از پول  بی ارزش تر هستید.

  آیا تا به حال به تمام چیزهایی که آموخته اید شک کرده اید، من اعتراف می کنم به صداقت و وفا داری و محبت شک دارم ، من به صدای موسیقی آرام بخشی که گوش می کنم هم شک دارم وقتی می بینم تمام ارزش انسانها به ارزشهای مادی مقام و منزلت آنهاست ، وقتی من فریاد میزنم که تنها هستم و هیچ دستی دستم را نمی گیرد دیگر حتی به بزرگی خداوند هم شک دارم ، وقتی می بینم که در جا هایی که باید پشت هم باشیم پشت هم را خالی می کنیم، باور می کنم که صدای غرش ابر ها برای ترساندن کودکان بی پناه بوده است ، دیگر به صدای بلبل  و بهار زیبا هم شک می کنم و فکر می کنم حتما این هم بازی روزگار است . 

  باورتان بشود یا نشود من به واژه ای به نام محبت شک کرده ام و فکر می کنم این دروغی است که سالها برای بدست آوردن آن از جانب دیگران مثل سوسکی که در فضله دامی پرسه میزند ف پرسه میزدم .

  اعتراف می کنم اگر می توانستم از زندگی کردن انصراف میدادم ، اما باز اعتراف می کنم که مرد نیمه راه نیستم و نمی توانم لبخندم را از زنی با کوله باری از سبزی به دست که با بدنی خمود وارد اتوبوس می شود و نفس زنان از من آدرس اینجا و آنجا را می پرسد  دریغ کنم چون رفیق نیمه راه نیستم نمی توانم لبخندم را از مردم دنیا دریغ کنم.     


  این مطلب تا کنون 16 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 28 بهمن 1392
  منبع
  برچسب ها : اعتراف ,صدای ,خسته ,تمام ,خسته هستم ,توانم لبخندم ,
  اعتراف می کنم

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 4 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر